Lenovo IdeaPad USB-C 65W AC Adapter (GX20P92529)
Kód: 8989486
Skladem (38 ks)
Možnosti doručení
napájecí adaptér pro vybrané notebooky Lenovo napájené z USB-C konektoru, 65W. Obsahuje síťový kabel.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lenovo IdeaPad 65W AC Adapter (USB-C) + napájecí kabel do sítě
Vstup: 100-240V
Výstup: 65W; 5V/2A, 9V/2A, 15V/3A, 20V/3.25A
Rozměry: 28,5x46x108mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové (220V/230V)