SKROSS USB-C nabíjecí adaptér Power charger 30W US, Power Delivery, typ A (DC56USA-PD30)
Kód: 180389
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
pro cestující do Spojených států a zemí s US standardem
Detailní informace
Detailní popis produktu
30W PD fast charge nabíječka nabíjí telefony a tablety vysokou rychlostí.
Laptop ready, dobíjí notebooky v udržovacím režimu při DC 20V/1.5A
po nabití baterie přejde do udržovacího režimu
ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí
vstup: AC 100 - 240V, 50/60Hz
výstup: USB-C , DC 5V-20V/max. 3A, Max. 30W
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)