SKROSS USB A+C nabíjecí autoadaptér Dual Car Charger, 20W PD (DC27C-PD20)
Kód: 180395
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
USB nabíječka do auta s rychlonabíjecím USB-C konektorem 20W Power Delivery a druhým USB-A portem pro všechna ostatní zařízení USB
Detailní informace
Detailní popis produktu
USB nabíječka do auta s rychlonabíjecím USB-C konektorem 20W Power Delivery a druhým USB-A portem pro všechna ostatní zařízení USB. Ať už při použití v autě, karavanu, nákladním autě, lodi nebo na motocyklu - spolu se standardní 12V nebo 24V zásuvkou zapalovače se vybité baterie nejen telefonů a tabletů stanou minulostí.
USB A+C fast charge autonabíječka, Power Delivery 20W
Power Delivery zrychluje USB nabíjení mobilních zařízení
ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí
po nabití baterií připojených zařízení přejde do udržovacího režimu
USB Typ-C: fast charge (PD), DC 5V-3.0A, 9V-2.22A, max. 20W
USB Typ-A: DC 5V- 2.4A, max. 12W
při současném nabíjení USB A+C je nabíjecí výkon 32W (20W + 12W)
vstup: DC 12 - 24V
LED indikace nabíjení
balení neobsahuje USB kabel
barva: bílá
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)