SKROSS USB A+C nabíjecí autoadaptér Dual Car Charger, 65W PD (DC27C-PD65)
Kód: 180394
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Výkonná USB nabíječka do auta poprvé nabíjí i notebooky! S rychlonabíjecím USB-C konektorem 65W Power Delivery a druhým USB-A portem pro všechna ostatní zařízení USB
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výkonná USB nabíječka do auta poprvé nabíjí i notebooky! S rychlonabíjecím USB-C konektorem 65W Power Delivery a druhým USB-A portem pro všechna ostatní zařízení USB. Ať už při použití v autě, karavanu, nákladním autě, lodi nebo na motocyklu - spolu se standardní 12V nebo 24V zásuvkou zapalovače se USB Car Charger stává skutečným silákem.
USB A+C fast charge autonabíječka, Power Delivery 65W
Power Delivery zrychluje USB nabíjení mobilních zařízení
Laptop ready, plnohodnotně nabíjí notebooky do max. příkonu 65W při DC 20V/3.25A
ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí
po nabití baterií připojených zařízení přejde do udržovacího režimu
USB Typ-C: fast charge (PD), DC 5V-15V/max. 3.0A, 20V/3.25A, max. 65W
USB Typ-A: DC 5V-12V/max. 2.4A, max. 18W
při současném nabíjení USB A+C je nabíjecí výkon max. 65W
vstup: DC 12 - 24V
LED indikace nabíjení
balení obsahuje USB-C kabel
barva: bílá
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)