SKROSS USB A+C nabíjecí adaptér Power charger 65W GaN UK, Power Delivery, typ G (DC57UK-PD65)
Kód: 180388
Možnosti doručení
pro cestující do Velké Británie a zemí s UK standardem
Detailní informace
Detailní popis produktu
výkonná USB-A+C rychlonabíječka, Power Delivery 65W fast charge
technologie GaN (nitrid galia) pro vyšší výkon a účinnost
Laptop ready, plnohodnotně nabíjí notebooky do max. příkonu 65W při DC 20V/3.25A
ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí
po nabití baterií připojených zařízení přejde do udržovacího režimu
vstup: AC 100 - 240V, 50/60Hz
výstupy:
USB-C 1 (PD): DC 5V-15V/max. 3A, 20V/3.25A, Max. 65W
USB-C 2 (PD): DC 5V-12V/max. 2.4A, Max. 20W
USB-A (PD): DC 5V-12V/max. 2.4A, Max. 18W
Doplňkové parametry
Kategorie: Do sítě (230 V)