UBIQUITI NETWORKS

170 položek celkem
Ubiquiti konektor STP RJ45, Cat6, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24, 1ks
Ubiquiti konektor STP RJ45, Cat6, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24, 1ks
Tip
Skladem (5 ks)
Kód: 7860073

TOUGHCable Konektor je speciálně designovaný stíněný FTP konektor pro kabely UBNT TC-L1, TC-L2, nebo jiné kabely s průřezem AWG24.

 
24 Kč
(20 Kč bez DPH)
Detail
UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation
UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation
Tip
Skladem (5 ks)
Kód: 7860052

UbiBracket univerzální polohovací držák na zeď nebo stožár pro všechny NanoStation a LocoStation. Kompatibilní s následujícími produkty: Ubiquiti; -----------------------;...

 
178 Kč
(147 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI U-POE-af
UBIQUITI U-POE-af
Tip
Na dotaz
Kód: 9906564

NE UBIQUITI U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/0.32A (15,4W) - bílý

 
272 Kč
(225 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti POE-24, 24V, 0,5A, 12W, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Ubiquiti POE-24, 24V, 0,5A, 12W, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Tip
Do týdne
Kód: 7860060

pasivní injektor, pro napájení po UTP kabelu (PoE), konektor 2x RJ45, 24V, 0.5A

273 Kč
(226 Kč bez DPH)
Detail
MaxLink ML-S31D-20
MaxLink ML-S31D-20
Tip
Do týdne
Kód: 9896430

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

 
309 Kč
(255 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI ETH-SP
UBIQUITI ETH-SP
Tip
Do týdne
Kód: 7860184

UBIQUITI ETH-SP - ethernetová přepěťová ochrana

335 Kč
(277 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI POE-24-12W-G
UBIQUITI POE-24-12W-G
Tip
Skladem (5 ks)
Kód: 9899178

UBIQUITI POE-24-12W-G,Gigabitový PoE Injektor,24V/0.5A (12W)

 
336 Kč
(278 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti POE-48, 48V, 0,5A, 24W, vč. napájecího kabelu
Ubiquiti POE-48, 48V, 0,5A, 24W, vč. napájecího kabelu
Tip
Skladem (6 ks)
Kód: 8983278

Ubiquiti POE-48, 48V, 0,5A, 24W, vč. napájecího kabelu

342 Kč
(283 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti POE-15, 15V, 0.8A, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Ubiquiti POE-15, 15V, 0.8A, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Tip
Skladem (3 ks)
Kód: 7860031

pasivní injektor, pro napájení po UTP kabelu (PoE), konektor 2x RJ45, 15V, 0.8A

 
374 Kč
(309 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti POE-24, 24V, 1A, 24W, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Ubiquiti POE-24, 24V, 1A, 24W, napájeci zdroj s integrovaným PoE injektorem
Tip
Skladem (2 ks)
Kód: 7860059

pasivní injektor, pro napájení po UTP kabelu (PoE), konektor 2x RJ45, 24V, 1A

377 Kč
(312 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI POE-48-24W-G
UBIQUITI POE-48-24W-G
Tip
Skladem (5 ks)
Kód: 7860197

UBIQUITI POE-48,Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W) včetně napájecího kabelu

 
405 Kč
(335 Kč bez DPH)
Detail
Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X
Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X
Tip
Na dotaz
Kód: 8975782

Rackmount Kit pro EdgeRouter 4/6P/10X/12 a EdgeSwitch 10X

 
412 Kč
(340 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti UC-DAC-SFP+
Ubiquiti UC-DAC-SFP+
Tip
Skladem (2 ks)
Kód: 9919458

Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý

 
430 Kč
(355 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI POE-24,Gigabit PoE adapter
UBIQUITI POE-24,Gigabit PoE adapter
Tip
Na dotaz
Kód: 7860147

UBIQUITI POE-24,Gigabit PoE adapter 24V/1A (24W),včetně napájecího kabelu

450 Kč
(372 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UniFi, RJ45 - SFP Transceiver Module, RJ45
UBIQUITI UniFi, RJ45 - SFP Transceiver Module, RJ45
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 7860225

UBIQUITI UniFi, RJ45 - SFP Transceiver Module, RJ45

 
507 Kč
(419 Kč bez DPH)
Detail
Ubiquiti INS-8023AF-O PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - venkovní
Ubiquiti INS-8023AF-O PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - venkovní
Tip
Do týdne
Kód: 7860114

pasivní injektor, pro napájení po UTP kabelu (PoE), konektor 2x RJ45, 24V, 1A

510 Kč
(421 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UF-MM-1G
UBIQUITI UF-MM-1G
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 9894399

UBIQUITI UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

 
544 Kč
(450 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI INS-3AF-I-G
UBIQUITI INS-3AF-I-G
Tip
Do týdne
Kód: 7860183

UBIQUITI INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní

545 Kč
(450 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 9896293

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m

 
551 Kč
(455 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 9933908

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m

 
648 Kč
(536 Kč bez DPH)
Detail
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 9 - 170 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení