UBIQUITI POE-24-12W-G (POE-24-12W-G)
Kód: 9899178
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
UBIQUITI POE-24-12W-G,Gigabitový PoE Injektor,24V/0.5A (12W)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.