UBIQUITI POE-48-24W-G (POE-48-24W-G)
Kód: 7860197
Skladem Vsetín
Skladem (21 ks)
Možnosti doručení
UBIQUITI POE-48,Gigabit PoE adapter 48V/0,5A (24W) včetně napájecího kabelu
Detailní informace
Detailní popis produktu
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W.