MIKROTIK

128 položek celkem
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 12V, 1A pro RouterBOARD (12W/spínaný) (GM-1210)
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 12V, 1A pro RouterBOARD (12W/spínaný) (GM-1210)
Skladem (5 ks)
Kód: 9150310
napájecí adaptér pro zařízení NanoStation, WispStation, Alix, napájení AC 100-240V 50-60Hz, výstupní napětí DC 12V, 1A, bez injektoru
 
110 Kč
(91 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik K-65 (K-65)
MikroTik K-65 (K-65)
Skladem (1 ks)
Kód: 9926033
MikroTik K-65 Rackové uši pro sérii RB4011
 
112 Kč
(93 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 24V, 1A pro RouterBOARD (24W/spínaný) (GM-2410)
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 24V, 1A pro RouterBOARD (24W/spínaný) (GM-2410)
Do týdne
Kód: 9050392
napájecí adaptér pro zařízení Mikrotik Routerboard, Alix (DVE), napájení AC 100-240V 50-60Hz, výstupní napětí DC 24V, 0.8A, konektor 2.1mm jack
146 Kč
(121 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK pasivní gigabit PoE adaptér s LED indikací (RB/GPOE)
MIKROTIK pasivní gigabit PoE adaptér s LED indikací (RB/GPOE)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150307
Originál Mikrotik pasivní 10/100/1000Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9-48V a LED indikací provozu. PoE: na volných párech; Input: 9 - 48V DC; Power: 4,5 Cable Pins - 9-48V; 7,8 Pins - Return; Max. c...
153 Kč
(126 Kč bez DPH)
Detail
NE MIKROTIK Venkovní krabice GPeR-IP67-Case pro GPeR (GPeR-IP67-Case)
NE MIKROTIK Venkovní krabice GPeR-IP67-Case pro GPeR (GPeR-IP67-Case)
Do týdne
Kód: 9906386
MIKROTIK GPER - Gigabitový pasivní ethernetový repeater
 
161 Kč
(133 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK quickMOUNT PRO (QMP-LHG)
MIKROTIK quickMOUNT PRO (QMP-LHG)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150392
MIKROTIK quickMOUNT PRO pro LHG jednotky, nastavitelný
 
177 Kč
(146 Kč bez DPH)
Detail
QMP Držák na stěnu/stožár 'quickMOUNT PRO' (QMP)
 
179 Kč
(148 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik K-79 (K-79)
MikroTik K-79 (K-79)
Do týdne
Kód: 9926412
MikroTik K-79 Rackové uši pro sérii RB5009
 
196 Kč
(162 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem (ACGPSA)
 
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
Mikrotik pigtail SMA(M)/SMA(M), 1m (SMASMA)
 
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik GM-1810 (GM-1810)
MikroTik GM-1810 (GM-1810)
Skladem (2 ks)
Kód: 9150321
napájecí adaptér pro zařízení Mikrotik Routerboard, Alix (DVE), napájení AC 100-240V 50-60Hz, výstupní napětí DC 18V, 1A, konektor 2.1mm jack
 
199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female (ACSMAUFL)
Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female (ACSMAUFL)
Do týdne
Kód: 9905975
Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female
 
220 Kč
(182 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 5V,1A,microUSB (5VPOW)
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 5V,1A,microUSB (5VPOW)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150700
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 5V,1A,microUSB
 
230 Kč
(190 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik HGO-antenna-OUT duální všesměrová anténa (HGO-antenna-OUT)
 
237 Kč
(196 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 24V, 2A pro RouterBOARD (48W/spínaný) (GM-2420)
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 24V, 2A pro RouterBOARD (48W/spínaný) (GM-2420)
Skladem (5 ks)
Kód: 9050425
napájecí adaptér pro zařízení Mikrotik RouterBoard, Alix (DVE), napájení AC 100-240V, 50-60Hz, výstupní napětí DC 24V, 2A, konektor 2.1 mm jack
302 Kč
(250 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A pro RB (29W/spínaný) (SAW30-240-1200GA)
MikroTik Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A pro RB (29W/spínaný) (SAW30-240-1200GA)
Skladem (5 ks)
Kód: 102070
Zdroj, napájecí, 29W, pro RouterBoard, 24V, 1,2A, spínaný, černý
 
326 Kč
(269 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A (24V2APOW)
 
374 Kč
(309 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK Montážní krabice CA411 pro RouterBOARD RB411,RB711,RB911,RB912 (CA411)
MIKROTIK Montážní krabice CA411 pro RouterBOARD RB411,RB711,RB911,RB912 (CA411)
Do týdne
Kód: 9050293
Otvory: 1x RSMA, 1x N female Rozměry: 180 x 113 x 30 mm
 
391 Kč
(323 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 48V, 2A pro RouterBOARD a ALIX (GM-4820)
MikroTik Napájecí zdroj (adaptér) 48V, 2A pro RouterBOARD a ALIX (GM-4820)
Skladem (5 ks)
Kód: 9050446
Napájecí zdroj 48V, 2A, 96W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.
417 Kč
(345 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik napájecí adaptér 24V 2.5A (24HPOW)
 
421 Kč
(348 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm (S-85DLC05D)
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm (S-85DLC05D)
Do týdne
Kód: 8975978
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm
 
426 Kč
(352 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ (MTAO-LTE-5D-SQ)
MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ (MTAO-LTE-5D-SQ)
Do týdne
Kód: 9905974
MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ,mANT LTE 5o 5dBi LTE anténa,2xSMA
 
456 Kč
(377 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK Napájecí adaptér 24V,4A,96W (GM-2440)
MIKROTIK Napájecí adaptér 24V,4A,96W (GM-2440)
Skladem Vsetín
Skladem (2 ks)
Kód: 9150397
MIKROTIK Napájecí adaptér 24V,4A,96W
466 Kč
(385 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik S-31DLC20D (S-31DLC20D)
MikroTik S-31DLC20D (S-31DLC20D)
Skladem (5 ks)
Kód: 9150389
MikroTik S-31DLC20D optický modul,SM,20km,1,25G,1310nm
 
550 Kč
(455 Kč bez DPH)
Detail
Mikrotik GESP Gigabit ethernet přepěťová ochrana-2 revize (GESP)
 
576 Kč
(476 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD (RB941-2nD)
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD (RB941-2nD)
Skladem (5 ks)
Kód: 9150556
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD,hAP-Lite,650Mhz CPU,32MB RAM,4xLAN,2.4Ghz 802b/g/n,ROS L4,case,PSU
 
595 Kč
(492 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD-TC (RB941-2nD-TC)
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD-TC (RB941-2nD-TC)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150368
MIKROTIK RouterBOARD RB941-2nD-TC,hAP-Lite,650Mhz CPU,32MB RAM,4xLAN,2.4Ghz 802b/g/n,ROS L4,case,PSU
 
634 Kč
(524 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m (XS+DA0001)
 
669 Kč
(553 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit (S-RJ01)
 
676 Kč
(559 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK solidMOUNT (solidMOUNT)
MIKROTIK solidMOUNT (solidMOUNT)
Do týdne
Kód: 9150727
MIKROTIK solidMOUNT Precizní polohovací držák na stožár k jednotkám LHG
 
696 Kč
(575 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK GPER (GPER)
MIKROTIK GPER (GPER)
Skladem (1 ks)
Kód: 9906384
MIKROTIK GPER - Gigabitový pasivní ethernetový repeater
 
708 Kč
(585 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD cAP lite (RBcAPL-2nD)
MIKROTIK RouterBOARD cAP lite (RBcAPL-2nD)
Do týdne
Kód: 9150703
MIKROTIK RouterBOARD cAP lite,300Mbps
 
729 Kč
(602 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RBmAPL-2nD (RBmAPL-2nD)
MIKROTIK RouterBOARD RBmAPL-2nD (RBmAPL-2nD)
Do týdne
Kód: 9150501
MIKROTIK RouterBOARD RBmAPL-2nD,mAP lite,ROS L4,1xLAN,plast.krabice,napájecí adaptér
 
779 Kč
(644 Kč bez DPH)
Detail
Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n (R11e-5HnD)
 
840 Kč
(694 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik MT-HotSwapFan pro CCR2216-1G-12XS-2XQ (MT-HotSwapFan)
 
849 Kč
(702 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 80km 1550nm Dual LC-connector DDM (S-55DLC80D)
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 80km 1550nm Dual LC-connector DDM (S-55DLC80D)
Do týdne
Kód: 9150706
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 80km 1550nm Dual LC-connector DDM
 
869 Kč
(718 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik GPEN21 (GPEN21)
MikroTik GPEN21 (GPEN21)
Do týdne
Kód: 9898373
MikroTik GPEN21 Gigabitový fixní chytrý PoE injektor
 
880 Kč
(727 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik RBSXTsq2nD 2,4GHz MIMO 10dBi outdoor (RBSXTsq2nD)
 
927 Kč
(766 Kč bez DPH)
Detail
Mikrotik XS+DA0003 (XS+DA0003)
Mikrotik XS+DA0003 (XS+DA0003)
Skladem (1 ks)
Kód: 9932720
Mikrotik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m
 
932 Kč
(770 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD R11e-2HPnD (R11e-2HPnD) (R11e-2HPnD)
MIKROTIK RouterBOARD R11e-2HPnD (R11e-2HPnD) (R11e-2HPnD)
Do týdne
Kód: 9150355
MIKROTIK RouterBOARD R11e-2HPnD 802.11b/g/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors
 
941 Kč
(778 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik RBFTC11 (RBFTC11)
MikroTik RBFTC11 (RBFTC11)
Do týdne
Kód: 9150510
MikroTik RBFTC11,Opticko metalický konvertor,venkovní provedení,PoE injektor,napájecí zdroj
 
966 Kč
(798 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RB750r2 (RB750r2)
MIKROTIK RouterBOARD RB750r2 (RB750r2)
Skladem (2 ks)
Kód: 9150361
MIKROTIK RouterBOARD RB750r2,hEX lite, ROS L4, 5xLAN, montážní krabice, napájecí adaptér
1 011 Kč
(836 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBoard RB260GS (RB260GS)
MIKROTIK RouterBoard RB260GS (RB260GS)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150333
MIKROTIK RouterBOARD RB260GS, 5xGLAN, 1xSFP
 
1 012 Kč
(836 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RB951Ui-2nD (RB951Ui-2nD)
MIKROTIK RouterBOARD RB951Ui-2nD (RB951Ui-2nD)
Skladem (1 ks)
Kód: 9150386
MIKROTIK RouterBOARD RB951Ui-2nD hAP,CPU 650MHz,5xLAN,2.4Ghz 802.11b/g/n,USB,1xPoEout,case
1 061 Kč
(877 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik RouterBOARD RBmAP2nD (RBmAP2nD)
MikroTik RouterBOARD RBmAP2nD (RBmAP2nD)
Do týdne
Kód: 9150762
MikroTik RouterBOARD RBmAP2nD,RouterOS L4,2xLAN,plast. krabice,napájecí adaptér
 
1 070 Kč
(884 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsq5nD (RBSXTsq5nD)
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsq5nD (RBSXTsq5nD)
Do týdne
Kód: 9150517
MIKROTIK RouterBOARD RBSXTsq5nD,SXTsq Lite5,16dBi,802.11an,ROS L3,PoE,zdroj
 
1 098 Kč
(907 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m (S+AO0005) (S+AO0005)
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m (S+AO0005) (S+AO0005)
Do týdne
Kód: 9897503
S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči. Kabel je podporován všemi MikroTik zaříz
 
1 120 Kč
(926 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK SR-10U (SR-10U)
MIKROTIK SR-10U (SR-10U)
Do týdne
Kód: 9989544
MIKROTIK SR-10U - 19" desktop rack, 10U
 
1 201 Kč
(993 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK RouterBOARD RBcAP2nD (RBcAP2nD)
MIKROTIK RouterBOARD RBcAP2nD (RBcAP2nD)
Skladem (2 ks)
Kód: 9150398
MIKROTIK RouterBOARD RBcAP2nD,Ceiling AP,ROS L4,1xLAN,2.4Ghz 802.11b/g/n,plast. krabice,napájecí adaptér
 
1 214 Kč
(1 003 Kč bez DPH)
Detail
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 128 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX