MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A (24V2APOW)
Kód: 9937143
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Náhradní zdroj pro Cloud Core Router řady CCR1009 a CRS317. Celkový výkon zdroje je 60 W při napětí 24 V a maximálním proudu 2,5 A.
Technické parametry
*Výkon: 60 W
*Výstupní napětí: 24 V
*Výstupní proud: 2,5 A