MikroTik Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A pro RB (29W/spínaný) (SAW30-240-1200GA)
Kód: 102070
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Zdroj, napájecí, 29W, pro RouterBoard, 24V, 1,2A, spínaný, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
MikroTik SAW30-240-1200GA
Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik.
Vyšší napětí (24 V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100-240 V, 0,8 A
Výstup: 24 V, 1,2 A
Výkon: 29 W