Solight rozbočka s USB A+C rychlonabíječkou 20W PD, 2 x 10A, bílá (P100-PD20)
Kód: 181715
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
zásuvky 2 x 10A, max. 16A/3680W, dětské pojistky
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozbočka a USB rychlonabíječka v jednom
Bezpečné a chytré řešení pro elektrické spotřebiče
Dvě zásuvky zvládnou celkovou zátěž až 3680 W a umožní připojit jakýkoli spotřebič v kuchyni, obýváku, ložnici nebo dílně. Díky natočení horních zásuvek lze lehce manipulovat s USB kabely ve spodní zásuvce. Oba kabely spotřebičů směřují směrem dolů a netrčí různě v prostoru. Zásuvky jsou navíc vybaveny dětskými pojistkami, které zajistí bezpečný provoz i v domácnostech s dětmi. Díky USB-A a USB-C portům můžete pohodlně nabíjet i dvě zařízení současně. Power Delivery (PD) technologie výrazně zkracuje dobu, po kterou musí být přístroj v nabíječce. Perfektní pro veškerou USB elektroniku a váš čas.
USB A+C rychlonabíjecí adaptér, USB-C Power Delivery
USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD