Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10 Cosmic Blue (83HR0065CK) (83HR0065CK)
Kód: 179976
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
notebook 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits 100% DCI-P3, lesklý, Intel Core i7-13620H, 32GB (2x16) RAM LPDDR5-5600, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, integr. graf., Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRH10
Operační systém: Windows® 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Paměť: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Až dva disky, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD až 1 TB
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED displej, lesklý displej s jasem 400 nitů, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™; mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, ToF senzor
Pero: Tichá myš Lenovo® WL310 Bluetooth®
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Always On
* 2x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4b
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x Čtečka microSD karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 povolen
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim (Wall-mount)
Barva: modrá (Cosmic Blue)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 313,4 × 222 × 16,9 mm