i-tec USB-C Metal Ergonomic 4K (C31FLATPRO100)
Kód: 147348
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
i-tec USB-C Metal Ergonomic 4K 3x Display Docking Station, PD 85W + i-tec Universal Charger 100W
Detailní informace
Detailní popis produktu
• Ergonomický design s hliníkovým krytem, dokovací stanice je vybavena integrovaným 60cm kabelem USB-C, takže je • • vhodná pro použití se všemi notebooky a tablety s displeji do 15" včetně.
• Až 85W Power Delivery pro kompatibilní notebooky a tablety s rozhraním USB-C a Thunderbolt (musí podporovat USB-C Power Delivery).
• Kombinovaný 3,5mm audio vstup/výstup pro snadné připojení sluchátek nebo reproduktorů.
Poznámka: 100W napájecí zdroj je součástí dodávky. Dokovací stanici lze používat také s napájecím zdrojem USB-C dodávaným s notebookem, takže je k dispozici jako samostatná položka, P/N C31FLATDOCKPDPRO.
DOKOVACÍ STANICE
UNIVERZÁLNÍ NABÍJECÍ ADAPTÉR
Tento univerzální USB-C napájecí adaptér s výkonem až 112 W je výbornou volbou pro napájení jakéhokoli notebooku či jiného zařízení s USB-C konektorem, které podporuje USB-C Power Delivery s maximálním požadovaným příkonem 100 W. Napětí se nastavuje automaticky podle USB Power Delivery specifikace v jednotlivých profilech v těchto krocích: 5V / 9V / 12V / 15V / 19V / 20V s max. odběrem 5A. Napájecí adaptér je lehký a snadno přenositelný; má inteligentní ochranu proti proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí.
Specifikace
DOKOVACÍ STANICE
• 1x integrovaný USB-C kabel pro připojení k zařízení (60 cm)
• Technologie dokovací stanice: USB-C (MST)
• Power Delivery: 85W
• Video porty:,1x Display Port, 1x HDMI, 1x VGA
Rozlišení:
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x HDMI nebo DP › až 4K/30Hz
• 1 monitor – 1x HDMI nebo DP› až 1080p/120Hz
• 1 monitor – 1x VGA › až 1080p/60Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 1080p/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP + 1x VGA › až 2x 1080p/60Hz*
• 2 monitory – 1x VGA + 1x HDMI › až 2x 1080p/60Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x VGA › až 1x 1080p/60Hz + až 2x 720p/60Hz*
• 1x USB-C port PD (pouze power delivery)
• 2x USB 3.0 port
• 2x USB 2.0 port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port
• 1x SD slot
• 1x microSD slot
• 1x 3,5mm Audio kombo port
• Klonování MAC adresy: ano (za použití software i-tec Docker Pro)
• WOL: S1, S2, S3
• OS: Windows 10/11, macOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s nejnovějšími aktualizacemi
• Rozměry produktu: 269 x 84 x 23 mm
• Hmotnost produktu: 324 g
• Rozměry balení: 316 x 130 x 30 mm
2/ Aby fungovaly tři externí monitory, víko notebooku musí být zavřené.
Hardwarové požadavky:
• Zařízení s volným portem USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4
Požadavky pro funkci Power Delivery:
• Zařízení s volným portem USB-C, USB4 nebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Požadavky pro video výstup:
Operační systém:
• Windows 10 / 11, macOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s nejnovějšími aktualizacemi
UNIVERZÁLNÍ NABÍJECÍ ADAPTÉR
• Univerzální 100W USB-C napájecí adaptér pro napájení notebooků, tabletů, smartphonů a jiných zařízení s USB-C nabíjecím portem
• Vstupní napětí AC 100-240V, 50-60Hz, max. 2.3A
• Výstupní výkon (max.): 100 W
• Účinnost: více než 86%
• Výstupní napětí USB-C: DC 5V / 9V / 12V / 15V / 19V / 20V
• Výstupní proud USB-C: max. 5A
• Výstupní výkon USB-C (max.): 100W
• Ochrana proti: proudovému přetížení, přepětí, zkratu a přehřátí.
• Operační teploty: 0°C – 40°C
• Relativní vlhkost: 10% – 100%
• Rozměry produktu: 162 x 45 x 30 mm
• Hmotnost produktu: 310 g
Obsah balení:
• Produkt
• Manuál
• 1x univerzální adaptér 100W