SHIMANO adaptér kot.brzd. SM-MAF220P/PL 220 mm P/PL typ přední (ESMMAF220PPL)
Kód: 177344
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti produktu - Shimano SM-MAF220P/PL
Typ vidlice/rámu: Postmount 200 mm (PM8)
Typ třmenu: Postmount
Průměr rotoru: 203 mm
varianty
SM-MAF220P/PM (od 180 mm do 220 mm)
SM-MAF220P/PL2 (od 200 mm do 220 mm)
SM-MAF220P/PL (od 203 mm do 220 mm)