Epson Perfection V39II (B11B268401)
Kód: 128500
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
skener A4, stolní plochý barevný, konektor USB, 48bit, rozlišení 4800x4800dpi, CIS
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technologie
Typ skeneru: Skener s plochým ložem
Skenovací rozlišení: 4.800 dpi x 4.800 dpi (horizontálně x vertikálně)
Optické rozlišení: Main 4.800 dpi
Rozsah skenování (maximální): 216 mm x 297 mm (horizontálně x vertikálně)
Formáty papíru: A4 (21.0x29,7 cm)
Hloubka barev: Vstup: 48 bitů Barva , Výstup: 24 bitů Barva
Category: Vysoké rozlišení
Skener
Optical Sensor: CIS (Kontaktní snímač obrazu)
Zdroj světla: Bílá LED
Scanning Method: Fixed documents and moving carriage
Výstupní rozlišení: 50~6400 (1 dpi step) dpi
Rychlost skenování
Zpracování papíru/médií
Plochý skener: formát dokumentu: A4, Formát Letter Legal
Funkce skenování
Výstupní formáty: BMP, JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, prohledávatelné PDF
Korekce obrazu: Odstranění prachu, Korekce světla na pozadí, Obnovení barev
Možnosti připojení řídicí jednotky
Rozhraní: USB 2.0 Micro-AB
Obecné informace
Spotřeba energie: 2,5 W (Operation), 1,1 W Připraveno, 0,013 W (vypnutí)
Rozměry výrobku: 249? x 364 x 39 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost výrobku: 1,5 kg
Ovladače: Epson Scan2 (TWAIN), ICA (systém Mac)
Max. hladina hluku: Provoz: 5,4 B (A)
vlhkost vzduchu: Provoz 20% - 80%, skladování 20% - 80%