Solight prodlužovací přívod 5 zásuvek, USB A+C 20W PD, 3m, 3 x 1mm2, bílý, vypínač (PP152PD20)
Kód: 180412
Skladem (1 ks)
Napájení i nabíjení na jednom místě
Kromě klasických zásuvek nabízí přívod také výkonné USB porty s výkonem až 20 W na USB-C a 18W na USB-A, které rychle doplní energii telefonům, tabletům a další elektronice. A bez potřeby hledat další nabíječku. Velký podsvětlený vypínač umožňuje rychlé odpojení všech připojených zařízení jedním stiskem.
Praktičnost, bezpečnost a čistý design
Díky úhlové vidlici se kabel snadno připojí i za nábytek. Navržen pro zátěž do 2300 W (10 A při 230 V~). Každá zásuvka je vybavena dětskou pojistkou, která zvyšuje bezpečnost v domácnostech s malými dětmi. Bílá barva zapadne do každého interiéru. Ideální řešení pro každodenní použití doma i v práci.
počet zásuvek: 5
USB A+C rychlonabíjecí adaptér, USB-C Power Delivery
USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD
při současném nabíjení USB A+C je nabíjecí výkon 5V/3.0A, max. 15W
barva: bílá
délka: 3m
max. 2300W, 10A/230V~