Bosch Náhradní struna (F.016.800.462) (F.016.800.462)
Kód: 9996104
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení
Line 24m x 1.6mm for ART 30-36,24,27,30
Detailní informace
Detailní popis produktu
EasyGrassCut 18 / 18-230 / 18-260 / 18-26 / EasyGrassCut 18V-230 / 18V-260 / 18V-26 / EasyGrassCut 23/26
UniversalGrassCut 18 / 18-26 / 18-260 / UniversalGrassCut 18V-26 / 18V-260
AdvancedGrassCut 36
ART 23/26 SL / ART 24/24 + / ART 27/27 + / ART 30/30 +
ART 23/26/30 Combitrim / ART 23/26 Easytrim / ART 23 F/G/GF/GFS/GFSV