AVACOM QuickTIP 65W - univerzální adaptér pro notebooky + 13 konektorů (ADAC-UNV-A65W)
Kód: 9313229
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
univerzální adaptér pro notebooky + 13 konektorů, nabíječka pro notebook, 65W, napájecí kabel
Detailní informace
Detailní popis produktu
AVACOM QuickTIP 65W - univerzální adaptér pro notebooky + 13 konektorů
Výstupní napětí 18,5 - 20V, výkon 65W, 13x konektor, napájecí kabel
Univerzální nabíjecí adaptér pro notebooky AVACOM QuickTIP 65W dokáže se svými 13 různými konektory napájet drtivou většinu vyráběných notebooků oblíbených značek Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Gateway, HP, IBM, LG, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba, eMachines i jiných zařízení, vyžadujících napájení ze sítě.
Plnohodnotně nahrazuje adaptéry s výkonem 20 - 65W a výstupním napětím 18,5 - 20V.
Balení obsahuje adaptér, 13 konektorů, napájecí kabel 1,2m a návod k použití.
Kompatibita a rozměry konektorů pro notebooky
Acer (Aspire, Extensa, TravelMate)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Asus (Eee, VivoBook, ZenBook)
I: 10 x 4,0 x 1,35mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Compaq (Presario)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
H: 12 x 7,4mm, pin 0,6mm
Dell (Inspiron, Precision, Latitude, XPS, Vostro, Studio)
P: 12 x 4,5mm, pin 0,6mm
Q: 12 x 7,4mm, pin 0,6mm
eMachines
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Fujitsu / Siemens (Amilo, LifeBook, Esprimo)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Gateway
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
E: 12 x 4,5mm, pin 0,6mm
H: 12 x 7,4mm, pin 0,6mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
T: 10 x 4,8 x 1,7mm
IBM (ThinkPad)
G: 12 x 7,9mm, pin 0,9mm
Lenovo (ThinkPad, Edge, IdeaPad, Flex, Yoga)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
G: 12 x 7,9mm, pin 0,9mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
U: 12 x 11 x 4,5mm, pin 0,9mm
LG
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
MSI (MegaBook)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Packard Bell (EasyNote)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Samsung
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Sony (VAIO)
M: 10 x 6,5mm, pin 1,4mm
Toshiba (Dynabook, Portege, Qosmio, Satellite, Tecra)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové (220V/230V)