AVACOM QuickTIP 45W - univerzální adaptér pro notebooky + 9 konektorů (ADAC-UNV-A45W)
Kód: 146222
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
univerzální nabíjecí adaptér pro notebooky + 9 konektorů, 45W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Univerzální nabíjecí adaptér pro notebooky AVACOM QuickTIP 45W dokáže se svými 9 různými konektory napájet drtivou většinu vyráběných notebooků oblíbených značek Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Gateway, HP, LG, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Toshiba, eMachines i jiných zařízení, vyžadujících napájení ze sítě.
Plnohodnotně nahrazuje adaptéry s výkonem 20 - 45W a výstupním napětím 18,5 - 20,5V.
Rozměry: 62 x 60 x 30mm
Kompatibita a rozměry konektorů pro notebooky:
Acer (Aspire, Extensa, TravelMate)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Asus (Eee, EeeBook, VivoBook, ZenBook)
I: 10 x 4,0 x 1,35mm
K: 8 x 6,3 x 1,0mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Compaq (Presario)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
Dell (Inspiron, Precision, Latitude, XPS, Vostro, Studio)
P: 12 x 4,5 x 3,0mm, pin 0,6mm
eMachines
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Fujitsu / Siemens (Amilo, LifeBook, Esprimo)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Gateway
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
E: 12 x 4,5 x 3,0mm, pin 0,6mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Lenovo (ThinkPad, Edge, IdeaPad, Flex, Yoga)
C: 11 x 4,0 x 1,7mm
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
U: 12 x 11 x 4,5mm, pin 0,9mm
LG
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
MSI (MegaBook)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
Packard Bell (EasyNote)
B: 11 x 5,5 x 1,7mm
Samsung
N: 10 x 3,0 x 1,0mm
Toshiba (Dynabook, Portege, Satellite, Tecra)
L: 12 x 5,5 x 2,5mm
ASUS:
E200H, E200HA, E202, E202SA, E205SA, F205TA, TP200SA, X205, X205T, X205TA
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové (220V/230V)