Zebra TTR páska pryskyřice 110mm x 300m pryskyřice (05095BK11030)
Kód: 8998459
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Pryskyřičná Páska, 110mmx300m (4.33inx984ft), 5095; High Performance, 25mm (1in) core
Detailní informace
Detailní popis produktu