Solight ruční akumulátorová pila 21V, lišta 100mm (RNP100A1)
Kód: 134305
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
AKU pila, Typ pily: Akumulátorová, Výkon: 0,63 kW, Délka lišty: 100 mm, Hmotnost: 1,45 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
Solight ruční akumulátorová pila 21V, lišta 100mm
Specifikace
  • Ruční akumulátorová řetězová pila
  • Bezuhlíkový motor – mimořádně vysoká životnost díky nízkému opotřebení, hliníková lišta
  • Velmi snadné ovládání a údržba, nízká hmotnost (1,1kg bez baterie)
  • Vhodná pro prořezávání stromků a keřů
  • Součástí balení: plastový kufr, 1x Li-Ion baterie 21V 2Ah, nabíječka, šroubovák, klíč na dotažení, návod
  • Délka lišty: 100mm.
  • Parametry řetězu: 56 článků, rozteč 6,25mm, šířka 11mm
  • Výkon motoru: 630 W