i-tec USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI Video Adapter (C31DUAL4K60HDMI)
Kód: 119999
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
i-tec USB-C Dual 4K/60Hz (single 8K/30Hz) HDMI Video Adapter
Detailní informace
Detailní popis produktu
• Výkonný videoadaptér USB-C, ke kterému lze připojit až dva monitory současně
• Adaptér podporuje rozlišení až 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz
• Podpora dvou portů HDMI
• Lze připojit ke všem portům USB-C: USB-C, USB4, Thunderbolt 3 a Thunderbolt 4.
• Adaptér je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy
• Pro připojení není nutná instalace (Plug & Play)
• UPOZORNĚNÍ: Při použití se systémem macOS bude podporován pouze jeden externí monitor
Popis
• Rozšiřte svůj stolní počítač o dva externí monitory HDMI nebo připojte projektory či televizi k notebooku, tabletu nebo počítači prostřednictvím nového konektoru USB-C nebo Thunderbolt 3. Adaptér podporuje 1x 8K / 30 Hz nebo 2x 4K / 60 Hz*.
Specifikace
• 1x integrovaný kabel USB-C pro připojení k hostitelskému zařízení (30 cm)
• Technologie grafického adaptéru: USB-C (MST)
Video porty:
• 2x HDMI
Podporovaná rozlišení:
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x HDMI 1/2 › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1xHDMI 1/2 › až QHD/144Hz
• 2 monitory – 1x HDMI 1 + 1x HDMI 2 › až 2x 4K/30Hz
Hostitelské zařízení s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1x HDMI 1› až 8K/30Hz
• 1 monitor – 1x HDMI 1/2 › až 4K/120Hz nebo 1440p/240Hz nebo 1080p/360Hz
• 2 monitory – 1x HDMI 1 + 1x HDMI 2 › až 2x 4K/60Hz
• Rozměry výrobku: 70 x 60 x 15 mm
• Hmotnost výrobku: 53 g
• Rozměry balení: Balení: 180 x 130 x 25 mm