Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Black (21TF0035CK) (21TF0035CK)
Kód: 173934
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
notebook, 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits, antireflex., Intel Core 5 210H, 16GB DDR5, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0, integr. graf., 1x Thunderbolt 4, baterie 64Wh, kovový, 1.63 kg, Windows 11 Pro
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: kodek Senary SN6147; Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®, audio od HARMAN; mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Vždy zapnuto
* 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x RJ-45
Zabezpečení:
* Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled
* Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
* IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Baterie: Integrovaná 64Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: černá (Black)
Materiál: Hliník
Rozměry (ŠxHxV): 356 x 249 x 10,1-21,15 (max) mm
Hmotnost: cca 1,63 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=21TF0035CK
Doplňkové parametry
Kategorie: Pracovní a kancelářské
Záruka: 36
EAN: 198157931121
Barva: černá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 512
Čtečka otisků prstů: ano
Frekvence operační paměti [MHz]: 5600
Frekvence procesoru [GHz]: 2,2
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 24,9
Hmotnost [kg]: 1,63
Kapacita SSD disku [GB]: 512
Model grafické karty: Intel UHD Graphics Xe G4
Model procesoru: Intel Core 5 210H
Numerická klávesnice: ano
Operační systém: Windows 11 Pro
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 8
Počet USB 3.0 (USB-A): 1
Počet USB 3.1 (USB-A): 1
Počet USB-C: 1
Počet USB4 (USB-C): 1
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core Ultra 5
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: FHD+ (1920 x 1200)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano