Capture 410 mm 4B/8C černá (CA-CD410-480B)
Kód: 136091
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Pokladní zásuvka Capture 410 mm 4B/8C, černá, 12/24V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zásuvka nabízí MicroSwitch a I / O rozhraní 12 V pro RJ11 nebo 24 V pro RJ12. Toto velmi kvalitní zařízení s kompaktními rozměry (410 x 415 x 100 mm) má životnost přes milion operací. Odolná kovová zásuvka v elegantní černé barvě vás překvapí nízkou hmotností 6,8 kg.
Hlavní přednosti
  • Flexibilní zásobníky na mince
  • 4 kovové klipsy na bankovky
  • 2 přední externí přihrádky pro šeky / kupóny či kreditní karty
  • Elegantní černá barva a nízká hmotnost 6,8 kg
  • Klíč lze nastavit do 3 poloh pro uvolnění zásuvky
  • MicroSwitch a I / O rozhraní 12 V pro RJ11 nebo 24 V pro RJ12
Specifikace
Vstupní napětí a proud: 12 V / 24 V pro RJ11 / RJ12
Materiál: kov
Barva: černá
Rozměry (Š x V x H): 410 x 100 x 415 mm