Optika

Nejprodávanější

TP-LINK TL-SM5110-SR (TL-SM5110-SR)
 
573 Kč
(474 Kč bez DPH)
TP-LINK XZ000-G7 (XZ000-G7)
TP-LINK XZ000-G7 (XZ000-G7)
Skladem (1 ks)
Kód: 132208
 
570 Kč
(471 Kč bez DPH)
UBIQUITI UF-MM-10G 2pack (UF-MM-10G)
 
1 117 Kč
(923 Kč bez DPH)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-3-9)
 
233 Kč
(193 Kč bez DPH)
54 položek celkem
PremiumCord TOS optická spojka, toslink (kjtosred02)
PremiumCord TOS optická spojka, toslink (kjtosred02)
Skladem (1 ks)
Kód: 7853623
PremiumCord TOS optická spojka, toslink - toslink F/F
28 Kč
(23 Kč bez DPH)
Detail
Adaptér Optical Jack 3.5 mm female - Toslink male (kjtosred09)
Adaptér Optical Jack 3.5 mm female - Toslink male (kjtosred09)
Skladem (14 ks)
Kód: 4513265
PremiumCord Adaptér Optical Jack 3.5 mm female - Toslink male
33 Kč
(27 Kč bez DPH)
Detail
PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5M - TOS(F) (kjtosred01)
PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5M - TOS(F) (kjtosred01)
Skladem (2 ks)
Kód: 9787887
Popis produktu: PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5 M - TOS (F); Konektory TOS3,5M - TOS(F); Barva černá; Materiál plast; Rozměry 11 x 27mm; Hmotnost výrobku 2g;
 
41 Kč
(34 Kč bez DPH)
Detail
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-1-9)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-1-9)
Skladem (4 ks)
Kód: 127683
Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 1m, G.652d, LS0H
 
129 Kč
(107 Kč bez DPH)
Detail
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-2-9)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-2-9)
Skladem (2 ks)
Kód: 127707
Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 2m, G.652d, LS0H
 
181 Kč
(150 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2511-01)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2511-01)
Do týdne
Kód: 7523662
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
228 Kč
(188 Kč bez DPH)
Detail
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-3-9)
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H (FOP-SCASCA-S-3-9)
Skladem (7 ks)
Kód: 127708
Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, simplex, 3m, G.652d, LS0H
 
233 Kč
(193 Kč bez DPH)
Detail
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2 (502710349)
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2 (502710349)
Do týdne
Kód: 9924267
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
233 Kč
(193 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m (DK-2532-02/3)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m (DK-2532-02/3)
Do týdne
Kód: 9943571
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
 
246 Kč
(203 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2531-01)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2531-01)
Skladem (2 ks)
Kód: 9895352
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
280 Kč
(231 Kč bez DPH)
Detail
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2 (50271026)
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2 (50271026)
Skladem (1 ks)
Kód: 9924835
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
280 Kč
(231 Kč bez DPH)
Detail
Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m (DK-2531-02)
Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m (DK-2531-02)
Skladem (1 ks)
Kód: 9225547
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST; Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m; Article number: DK-2531-02; EAN: 4016032249160; Description: • LC / ST Connector; • Connector with ceramic ferrule; • Multimode; • Duplex; • I-VH 2G50/125µ;...
 
283 Kč
(234 Kč bez DPH)
Detail
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2 (50271035)
 
293 Kč
(242 Kč bez DPH)
Detail
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m (DK-2932-02)
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m (DK-2932-02)
Do týdne
Kód: 7523729
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
313 Kč
(259 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2933-01)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2933-01)
Skladem (1 ks)
Kód: 6322621
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
335 Kč
(277 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2533-01)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (DK-2533-01)
Do týdne
Kód: 6324742
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
335 Kč
(277 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m (DK-2533-05/3)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m (DK-2533-05/3)
Do týdne
Kód: 6742736
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
382 Kč
(316 Kč bez DPH)
Detail
HP J4858C OEM (J4858C_OEM)
HP J4858C OEM (J4858C_OEM)
Do týdne
Kód: 8803151
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)
 
383 Kč
(317 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m (DK-2933-03)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m (DK-2933-03)
Do týdne
Kód: 9235553
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
405 Kč
(335 Kč bez DPH)
Detail
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm (S-85DLC05D)
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm (S-85DLC05D)
Do týdne
Kód: 8975978
MIKROTIK SFP optický modul S-85DLC05D,MM,550m,1.25G,850nm
 
420 Kč
(347 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-SM311LM (TL-SM311LM)
TP-LINK TL-SM311LM (TL-SM311LM)
Do týdne
Kód: 9050544
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika
430 Kč
(355 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link TL-FC111A-20 (TL-FC111A-20)
TP-Link TL-FC111A-20 (TL-FC111A-20)
Do týdne
Kód: 9970891
TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km
 
432 Kč
(357 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link TL-FC111B-20 (TL-FC111B-20)
TP-Link TL-FC111B-20 (TL-FC111B-20)
Do týdne
Kód: 9970892
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
 
432 Kč
(357 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-SM311LS (TL-SM311LS)
TP-LINK TL-SM311LS (TL-SM311LS)
Do týdne
Kód: 9050470
TP-Link TL-SM311LS, Transceiver, 1x1000Base-LX, Full duplex, miniGBIC/SFP module, SM 9/125µm, 10km, 1310nm
442 Kč
(365 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC220L (MC220L)
TP-LINK MC220L (MC220L)
Skladem (5 ks)
Kód: 9050471
TP-Link MC220L, Transceiver, 1000TX/1000FX, 9V, 1000Mbps, SFP, RJ45
459 Kč
(379 Kč bez DPH)
Detail
Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m
Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m
Do týdne
Kód: 9235550
Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 1m;
 
491 Kč
(406 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-SM321A (TL-SM321A)
TP-LINK TL-SM321A (TL-SM321A)
Do týdne
Kód: 9050454
TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps
497 Kč
(411 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UF-MM-1G (UF-MM-1G)
UBIQUITI UF-MM-1G (UF-MM-1G)
Do týdne
Kód: 9894399
UBIQUITI UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
 
498 Kč
(412 Kč bez DPH)
Detail
Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m (DK-2933-10)
Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m (DK-2933-10)
Skladem (1 ks)
Kód: 9932644
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
 
498 Kč
(412 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-SM321B (TL-SM321B)
TP-LINK TL-SM321B (TL-SM321B)
Skladem (1 ks)
Kód: 9050455
TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps
500 Kč
(413 Kč bez DPH)
Detail
 
538 Kč
(445 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik S-31DLC20D (S-31DLC20D)
MikroTik S-31DLC20D (S-31DLC20D)
Skladem (5 ks)
Kód: 9150389
MikroTik S-31DLC20D optický modul,SM,20km,1,25G,1310nm
 
550 Kč
(455 Kč bez DPH)
Detail
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM (ML-S+31D-10)
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM (ML-S+31D-10)
Do týdne
Kód: 9953421
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM
 
556 Kč
(460 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK XZ000-G7 (XZ000-G7)
TP-LINK XZ000-G7 (XZ000-G7)
Skladem (1 ks)
Kód: 132208
TP-LINK XZ000-G7,1xGLAN,1xSC/APC
 
570 Kč
(471 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-SM5110-SR (TL-SM5110-SR)
TP-LINK TL-SM5110-SR (TL-SM5110-SR)
Do týdne
Kód: 9908709
TP-LINK TL-SM5110-SR Optický modul, MM,SFP+,10G,2xLC,300m
 
573 Kč
(474 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-FC311A-2 (TL-FC311A-2)
TP-LINK TL-FC311A-2 (TL-FC311A-2)
Do týdne
Kód: 9908708
TP-LINK TL-FC311A-2 WDM Media Konvertor 1x10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode),2km
 
575 Kč
(475 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK TL-FC311B-2 (TL-FC311B-2)
TP-LINK TL-FC311B-2 (TL-FC311B-2)
Skladem (1 ks)
Kód: 9908707
TP-LINK TL-FC311B-2 WDM Media Konvertor 1x10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode),2km
 
575 Kč
(475 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC111CS (MC111CS)
TP-LINK MC111CS (MC111CS)
Skladem (1 ks)
Kód: 9050612
TP-LINK MC111CS,WDM konvertor, 1xLAN/1x single-mode SC,20km
 
666 Kč
(550 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode (MC112CS)
TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode (MC112CS)
Skladem (1 ks)
Kód: 9050383
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ...
666 Kč
(550 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC100CM (MC100CM)
TP-LINK MC100CM (MC100CM)
Skladem (1 ks)
Kód: 9050439
multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC
 
755 Kč
(624 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC110CS (MC110CS)
TP-LINK MC110CS (MC110CS)
Do týdne
Kód: 9050481
singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC
755 Kč
(624 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC210C (MC210CS)
TP-LINK MC210C (MC210CS)
Do týdne
Kód: 9050541
TP-Link MC210C, Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km
 
822 Kč
(679 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK MC200CM (MC200CM)
TP-LINK MC200CM (MC200CM)
Skladem (1 ks)
Kód: 9050447
TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode
 
851 Kč
(703 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link TL-SM5110-LR (TL-SM5110-LR)
TP-Link TL-SM5110-LR (TL-SM5110-LR)
Do týdne
Kód: 9955668
TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
 
984 Kč
(813 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UF-MM-10G 2pack (UF-MM-10G)
UBIQUITI UF-MM-10G 2pack (UF-MM-10G)
Do týdne
Kód: 7860221
UBIQUITI UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
 
1 117 Kč
(923 Kč bez DPH)
Detail
UBIQUITI UF-LOCO (UF-LOCO)
UBIQUITI UF-LOCO (UF-LOCO)
Do týdne
Kód: 7860248
UBIQUITI UF-LOCO U Fiber LOCO, GPON
 
1 242 Kč
(1 026 Kč bez DPH)
Detail
MikroTik S+85DLC03D (S+85DLC03D)
MikroTik S+85DLC03D (S+85DLC03D)
Do týdne
Kód: 9926443
MikroTik S+85DLC03D SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
 
1 373 Kč
(1 135 Kč bez DPH)
Detail
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit (E10GSFPSR)
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit (E10GSFPSR)
Do týdne
Kód: 9306351
transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR
 
1 570 Kč
(1 298 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK VIGI C330(6mm) (VIGI C330(6mm))
TP-LINK VIGI C330(6mm) (VIGI C330(6mm))
Do týdne
Kód: 111849
TP-LINK VIGI C330(6mm) - Venkovní síťová kamera VIGI C330 s rozlišením 3 MPx.
 
1 832 Kč
(1 514 Kč bez DPH)
Detail
TP-LINK VIGI C340(6mm) (VIGI C340(6mm))
TP-LINK VIGI C340(6mm) (VIGI C340(6mm))
Do týdne
Kód: 111844
IP kamera venkovní a vnitřní, ohnisko 6 mm (horizontální FOV: 50°, vertikální FOV: 27°, diagonální FOV: 59°), s detekcí pohybu, záznam pořizuje s rozlišením 4Mpix. Nabízí funkci barevného nočního vidění, obousměrné audio. Rozhraní: síťový RJ45 port.
 
1 967 Kč
(1 626 Kč bez DPH)
Detail
Nahoru
Další produkty
×

Splátková kalkulačka ESSOX