TFA Nástěnné hodiny s rádiově řízeným časem 60.3536.15 CONTOUR - beton (TFA60.3536.15)
Kód: 9896733
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Nástěnné hodiny, řízené rádiovým signálem, se snadno čitelným ciferníkem s velkými číslicemi, ideální do domácnosti, dětského pokoje, čekárny atd., průměr 350 mm, dekor beton
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nástěnné hodiny v moderním designu s rádiově řizeným časem a snadno čitelným ciferníkem s velkými číslicemi. Ideální do domácnosti, dětského pokoje, čekárny atd. Technické informace Rozměry: O 350 x 35 mm Hmotnost: 529 g Napájení: 1x 1,5V AA baterie (není součástí balení)