XtendLAN PLA filament 1,75mm lesklý zelený 1kg (3DF-PLA1.75-SGN 1kg)
Kód: 9944994
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Plastické vlákno, pro 3D tisk, PLA, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, lesklé zelené
Detailní informace
Detailní popis produktu
XtendLAN PLA filament 1,75 mm lesklý zelený 1 kg
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Materiál vlákna: PLA
Průměr vlákna: 1,75 mm
Doporučená teplota extruderu: 185 - 230 °C
Doporučená teplota podložky: 0-60 °C
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 66 mm výška (57 mm průměr středového otvoru)