XtendLAN PETG filament 1,75mm růžový 1kg (3DF-PETG1.75-PK 1kg)
Kód: 9944968
Možnosti doručení
Plastické vlákno, pro 3D tisk, PETG, průměr 1,75mm, hmotnost materiálu 1kg, růžové
Detailní informace
Detailní popis produktu
XtendLAN PETG filament 1,75 mm růžový 1 kg
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Materiál vlákna: PET-G
Průměr vlákna: 1,75 mm
Doporučená teplota extruderu: 230 - 250 °C
Doporučená teplota podložky: 70 - 90 °C
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 66 mm výška (57 mm průměr středového otvoru)