C-TECH PREMIUM LINE, PLA, šedý hliník, RAL9007, 1,75mm, 1kg (3DF-P-PLA1.75-9007)
Kód: 9972395
Možnosti doručení
Tisková struna (filament), PLA, šedý hliník, RAL9007, 1,75mm, 1kg
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±335m
Teplota tisku: 190 - 220°C
Teplota podložky: 50 - 60°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s