C-TECH PREMIUM LINE, ASA, žlutooranžová, RAL2000, 1,75mm, 1kg (3DF-P-ASA1.75-2000)
Kód: 9972398
Možnosti doručení
Tisková struna (filament), ASA, žlutooranžová, RAL2000, 1,75mm, 1kg
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ASA
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±389m
Teplota tisku: 240 - 260°C
Teplota podložky: 80 - 100°C
Minimální rychlost tisku: 30mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s