Gembird filament TPE flexible 1.75mm 1kg, černá (3DP-TPE1.75-01-BK)
Kód: 9308329
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, TPE flexibilní, 1.75mm, 420m, tvrdost 95A, 1kg, černá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce odolná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Typ tiskové struny TPE
Dostupné barvy tiskové struny Černá
Průměr tiskové struny 1,75 mm
Délka tiskové struny na roli 420 m
Tavný bod 190 - 240 °C