Gembird filament PLA 1.75mm 1kg, zářivě žlutá (3DP-PLA1.75-01-FY)
Kód: 9310811
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, PLA, 1.75mm, 330m, 1kg, fluorescentní žlutá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce pevná a silná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Hustota při 21,5 C: 1,25 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 190-220 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 67 mm výška x 53 mm středový otvor