Gembird filament PLA 1.75mm 1kg, mramor (3DP-PLA1.75-02-MAR)
Kód: 9310266
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, PLA, 1.75mm, 330m, 1kg, barva marble (mramor)
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Hustota při 21,5 C: 1,32 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5.5
Tavný bod: 190-210 C
Mez kluzu při 5mm / min: 70 MPa
Dopad Síla: 30 KJ / m2
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 67 mm výška x 53 mm středový otvor