Gembird filament PETG 1.75mm 1kg, červená (3DP-PETG1.75-01-R)
Kód: 9308910
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, PETG, 1.75mm, 1kg, červená
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce pevná a silná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Specifikace Materiál: PETG, průměr 1,75 mm Hmotnost: 1 kg / cívka (2,2 lbs) Hustota při 240°C: 1,27 g / cm3 Index toku taveniny při g / 10min 200 ° C / 5kg: 20 Bod tání: 220 až 260 ° C Tepelná odchylka - teplota: 75 ° C Rozměry cívky: průměr 200 mm x 67 mm výška x 53 mm centrální otvor