Gembird filament ABS 1.75mm 1kg, modrá (3DP-ABS1.75-01-B)
Kód: 9307822
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, ABS, 1.75mm, 400m, 1kg, modrá
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce pevná a silná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ABS, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 400 m
Hustota při 21,5 C: 1,01 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 225-240 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 16 KJ / m2
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 67 mm výška x 53 mm středový otvor