Gembird filament ABS 1.75mm 1kg, bílá (3DP-ABS1.75-01-W)
Kód: 9307821
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
tisková struna (filament) pro 3D tisk, ABS, 1.75mm, 400m, 1kg, bílá
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ABS, průměr 1,75 mm
Tavný bod: 225-240 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 16 KJ / m2
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 67 mm výška x 53 mm středový otvor