C-TECH PREMIUM LINE, PETG, luminiscenční sv. oranžová, 1,75mm, 1kg (3DF-P-PETG1.75-2007)
Kód: 9971523
Možnosti doručení
Tisková struna (filament), PETG, luminiscenční světlá oranžová, RAL2007, 1,75mm, 1kg
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PETG
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±327m
Teplota tisku: 230 - 250°C
Teplota podložky: 70 - 80°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s