C-TECH PREMIUM LINE, ABS, dopravní žlutá, RAL1023, 1,75mm, 1kg (3DF-P-ABS1.75-1023)
Kód: 141151
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Tisková struna (filament) ABS, dopravní žlutá, RAL1023, 1,75mm, 1kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vysoce pevná a silná 3D tisková struna
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: ABS
Průměr: 1,75mm (±0,03mm)
Váha: 1kg
Délka: ±396m
Teplota tisku: 240 - 260°C
Teplota podložky: 90 - 100°C
Minimální rychlost tisku: 35mm/s
Maximální rychlost tisku: 140mm/s