TOPDON PulseQ AC Home - 22kW (PULSEQ22KW)
Kód: 111005
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Domácí nabíjecí stanice pro elektromobily PulseQ AC Home s výkonem 22kW (400V a 16/32A) a s konektorem IEC62196-2 Typ 2.
Detailní informace
Detailní popis produktu
TOPDON PulseQ AC Home - 22kW
TOPDON PulseQ AC Home 22kW je nabíjecí stanice pro elektromobily, která umožňuje rychlé a efektivní nabíjení vašeho vozidla v prostředí Vašeho domu.
Tato nabíječka je vybavena výkonným a spolehlivým 22kW měničem, který umožňuje nabíjet elektromobily téměř 10x rychleji než běžné zásuvky. Navíc je TOPDON PulseQ 22kW kompatibilní s většinou elektromobilů na trhu, včetně značek Tesla (potřeba adaptéru), Audi, BMW, Volkswagen a dalších. Díky těmto vlastnostem je TOPDON PulseQ 22kW skvělou volbou pro ty, kteří chtějí snadno a pohodlně nabíjet svůj elektromobil v domácím prostředí.
PulseQ_20
Konektor IEC62196-2 Typ 2
PulseQ_09
Nabíjejte jednodušeji s APPlikací
PulseQ_13
Aplikace umožňuje:
zobrazení informací o nabíjecím procesu v reálném čase
jakým výkonem právě nabíjíte
jakou dojezdovou vzdálenost jste dobili
teplotu nabíjení
Nastavení proudového rozsahu od 6 do 32A.
Naplánování doby nabíjení mimo špičku, pro úsporu peněz.
Kontrola získané elektřiny a počtu ujetých kilometrů.
Zobrazení rozdílu v cenách ropy a elektřiny - zobrazení úspory oproti benzínu/naftě.
Historie nabíjení.
Upozornění v okamžiku, kdy je vozidlo zcela nabité.
Správa nabíjení na dálku.
Správa více nabíječek v jedné aplikaci a v jednom zařízení.
Obsluha jedné nabíječky z vícero zařízení.
PulseQ_05
Plug-and-Play & App Control & RFID čtečka
PulseQ_12
Kompaktní design a jednoduchá instalace
PulseQ_04
Sestrojen, aby vydržel
PulseQ_17
Bezpečnost nadevše
PulseQ je vybaven několika bezpečnostními prvky, pro zajištění bezpečí za jakékoliv situace.
ochrana proti podnapětí
ochrana proti přepětí
ochrana proti přetížení
ochrana proti přehřátí
ochrana proti zkratu
zemní ochrana
a další...
PulseQ_11
Robustní nabíjecí kabel
PulseQ je vybaven robustním nabíjecím kabelem, vyrobeným z PVC a mědi, který je schopen pojmout proud o velikosti až 32A. S délkou 5m nebudete mít problém s dosáhnutím k nabíjecí zdířce vozidla. Kabel také můžete omotat kolem držáku, který je součástí balení.
PulseQ_16
Technické informace
Režimy nabíjení App-ControIled/Plug-and-PIay/RFID
LED ukazatele 4 LED Lights: standby, charging, fault, and network
Vstupní/výstupní napětí AC 400VAC
Nastavitelný proud 32/16A (6-32A nastavitelné)
Jmenovitá frekvence 50/60 Hz
Typ konektoru IEC 62196-2 Type 2
Rozměry krabice 310 x 215 x 95 mm (12.2 x 8.4 x 3.7 inches)
Délka kabelu 22 KW: 5 m (16.4 ft.)
Hmotnost 7-8 kg (15-17 lbs.)
Pracovní teplota -30 ~ 55°C (-22 ~ 13°F)
Teplota skladování -40 ~ 75°C (-40 ~ 167°F)
Skříň PC + ASA
Kabel PVC + měď
* Poznámka: Pro připojení PulseQ AC Home - 22kW do rozvodné skříně použijte pojistku 40A 3P, abyste zajistili bezpečný průběh nabíjení elektromobilu