DC-DC nabíječka Orion-Tr Smart 12/12-30A (360W) izolovaná (ORI121236120)
Kód: 163850
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nabíječky Orion Tr-Smart jsou k dispozici v provedení 12V nebo 24V a jsou vhodné jak pro olověné kyselinové baterie, tak i pro lithiové baterie. K dispozici jsou modely až do 400 W. Kromě toho, pro zvýšení výstupního výkonu můžete paralelně zapojit neomezený počet jednotek.