Ingco MCD302303 Kotouč řezný na kov, 230 x 1,9 x 22,2 mm (MCD302303)
Kód: 149160
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Řezný kotouč na kov 230 x 1,9 x 22,2 mm, plochý střed.
Detailní informace
Detailní popis produktu
"230 mm (9"") X 1,9 mm (5/64"") X 22,2 mm (7/8"")