Ingco MCD162301 Kotouč řezný na kov, 230 x 1,6 x 22,2 mm (MCD162301)
Kód: 149164
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Řezný kotouč na kov, 230 x 1,6 x 22,2 mm, plochý střed.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kotouč řezný na kovy
Popis produktu:
Řezný kotouč určený pro efektivní a přesné řezání kovů a nerezových materiálů. S průměrem 230 mm (9") a tloušťkou 1,6 mm (1/16") je ideální pro použití s úhlovými bruskami. Díky plochému středu a odolné konstrukci poskytuje dlouhou životnost a stabilní výkon při práci s kovovými materiály.
Klíčové vlastnosti:
Velikost:
230 mm (9") x 1,6 mm (1/16") x 22,2 mm (7/8")