Ingco MCD11011525 Kotouč řezný kov 115 x 1,2 x 22,2 mm, sada 25ks (MCD11011525)
Kód: 6899398
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení
Kotouč řezný kov 115x1,2x22,2mm, sada 25ks
Detailní informace
Detailní popis produktu
Sada 25 řezných kotoučů na kov – 115 mm pro AKU úhlové brusky
Popis produktu:
Profesionální sada 25 tenkých řezných kotoučů určených pro přesné a efektivní řezání kovových materiálů pomocí lithium-iontových úhlových brusek. Kotouče o průměru 115 mm, tloušťce 1 mm a s otvorem 22,2 mm poskytují vysoký výkon, čistý řez a minimální tvorbu otřepů. Díky plochému středu jsou ideální pro přímé, rovné řezy v oceli, nerezu, hliníku a dalších kovech.
Klíčové vlastnosti:
Rozměry: 115 mm × 1 mm × 22,2 mm