Propojovací kabel SHIMANO EW-SD300 Di2 300mm (IEWSD300IL030)
Kód: 9997108
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktnější design činí nové elektrické komponenty menší a lehčí
Pro vnitřní použití
Model EW-SD300-I
Řada ULTEGRA R8100 Series
Délka kabelu:150-1600 mm
Kompatibilní E-TUBE system
Průměr kabelu 2.4mm
Průměr koncovky 3.45mm