Sony WH-CH720N, modrá, model 2023 (WHCH720NL.CE7)
Kód: 100015
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Bezdrátová uzavřená sluchátka přes hlavu s ANC. Barva modrá.
Podpora formatu AAC a SBC, profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP. Dostah cca 10 metrů.
Frekvenční odezva 7-20 000 Hz, impedance 72 ohmů přes kabel se zapnutými sluchátky a 33 ohmů s vypnutými sluchátky.
Lze použít i jako hands-free - sluchátka vybavena vícesměrovými mikrofony.
Měkké a pohodlné náušníky a hlavový most pro dlouhodobé nošení. Ergonomický a moderní design.
Váha 192 g. Nabíjecí a audio jack-jack kabel je součástí balení.
Audio kabel o délce 1,2 m, zakončený L konektorem.
Doplňkové parametry
Kategorie: Drátová
Záruka: 24
EAN: 4548736143012
ANC: ano
Barva: modrá
Konstrukce sluchátek: uzavřená
Mikrofon: ano
Provedení sluchátek: přes hlavu
Typ připojení: 3,5mm Jack, Bluetooth