Lenovo LOQ 17IRX10 Luna Grey (83JH0035CK) (83JH0035CK)
Kód: 166054
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Herní notebook 17,3" FHD (1920x1080) IPS 300nits antireflexní, 165Hz, procesor Intel Core i7-13650HX, 16GB RAM DDR5-4800, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, graf. RTX 5050 8GB, Windows 11 Home
Detailní informace
Detailní popis produktu
Lenovo LOQ 17IRX10
herní notebook s umělou inteligencí
* AI čip: LA1
Operační systém: Windows® 11 Home
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3" FHD (1920x1080) 300 nitový antireflexní IPS, 100% sRGB, 165 Hz, G-SYNC®
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050, 8GB GDDR7 (Boost Clock 2662MHz, TGP 115W, 440 AI TOPS)
Audio: kodek Realtek ALC3287, 2x 2W HD, optimalizované s Nahimic Audio; 2x mikrofon
Web kamera: 5MP s elektronickou závěrkou
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 75x120mm
Podsvícená klávesnice: 24zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 11x 2x2 + BT5.2)
Porty USB:
* 1x USB-C® (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), s USB PD 65-100W a DisplayPort™ 1.4
* 4x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1)
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Bezpečnostní čip: firmware TPM 2.0 enabled
Baterie: integrovaná li-ion 60Wh
Výdrž baterie: 2,43h (MobileMark® 30@250 nitů)
Napájení: externí 245W Slim Tip
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: plast (PC-ABS)
Rozměry: 398,4x276,2x22,95-25,25mm
Hmotnost: cca 2,9kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_17IRX10?M=83JH0035CK
Doplňkové parametry
Kategorie: Domácnost a multimédia
Záruka: 24
EAN: 198158691208
Barva: šedá
Bluetooth: ano
Celková kapacita úložiště [GB]: 1024
Frekvence operační paměti [MHz]: 4800
Frekvence procesoru [GHz]: 2,6
HDMI: ano
Hloubka [cm]: 27,62
Hmotnost [kg]: 2,9
Kapacita SSD disku [GB]: 1024
Model grafické karty: NVIDIA GeForce RTX 5050
Model procesoru: Intel Core i7-13650HX
Numerická klávesnice: ano
Počet HDMI: 1
Počet jader procesoru: 14
Počet USB 3.0 (USB-A): 4
Počet USB-C: 1
Podsvícená klávesnice: ano
Procesorová řada: Core i7
RJ-45 port (LAN): ano
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup 3,5 mm: ano