LENOVO dokovací stanice ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Smart Dock (40B10135EU)
Kód: 9979185
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
dokovací stanice Thunderbolt 4 včetně 135W zdroje pro NB Lenovo, 1x Thunderbolt 4, 4x USB-A 3.2Gen1, 1x USB-C, 2x DP, 1x HDMI 2.1, 1x Gigabit Ethernet, 1x Combo audio Port, podpora Microsoft Azure
Detailní informace
Detailní popis produktu
Podrobnosti
ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock
Video Porty 2x Display Port 1.4
1x HDMI 2.1
USB Porty 4x USB-A 3.2Gen1
1x USB-C
1x TB4 pro připojení k notebooku
1x TB4 pro připojení dalšího zařízení
Audio Porty 1x Combo Audio Jack
Ethernet 1x Gigabit Ethernet
Fyzické zabezpečení 1x slot pro bezpečnostní zámek
Max. počet externích LCD 3
Max. Rozlišení / Frekvence 4x 4K @60Hz
1x 8K @30Hz přes HDMI 2.1
Napájecí port DC-IN
Vstupní výkon 135W
Napájení Ano
Výstupní výkon 100W s 135W napájecím adaptérem (součástí balení)
Tlačítko napájení Ano
Zástrčka Slim-Typ
Rozměry 220 x 80 x 30 mm
Hmotnost 460g (stanice)
Barva černá
Obsah balení Dokovací stanice, 135W AC adapter, Napájecí kabel, Kabel TBT4, Dokumenty