Patriot Signature DDR3 4GB 1600MHz 2R SODIMM (PSD34G16002S)
Kód: 9306948
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
operační paměť DDR3 SO-DIMM, frekvence 1600MHz, CL11, 1.5V, 204 pinů, 2 Rank Double-sided modul
Detailní informace
Detailní popis produktu
Operační paměť s velikostí 4 GB, pracující na frekvenci 1600 MHz.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost paměti: 4 GB
Typ paměti: DDR3 SO-DIMM
Set pamětí: 1 x 4 GB
Frekvence: 1600 MHz
Latence: CL11
Napětí: 1,5 V