UBIQUITI PowerBeam M5 (PBE-M5-400) (PBE-M5-400)
Kód: 7860126
Možnosti doručení
UBIQUITI PowerBeam M5, anténa 400mm, 64MB DDR2, Ethernet 10/100/1000, 300Mbit
Detailní informace
Detailní popis produktu
Opět se jedná o venkovní MIMO jednotku s polohovacím držákem a integrovanou 25dBi duplexní anténou.
Maximální teoretická přenosová rychlost až 300Mbps (MCS15, 802.11n, 2x2MIMO, při šířce kanálu 40MHz).
Z nově implementovaných vylepšení lze jmenovat
• osazení jednotky rychlejším procesorem (Atheros MIPS 74KC, 560 MHz),
• snadná a přesná směrovatelnost jednotky díky předznačené 20° stupnici na držáku
• Intelligent QoS (priorizace Voice/Videa)
Součástí balení je i 24V napájecí zdroj s integrovaným POE.
Z dalších parametrů a vlastností:
• režim AP, klient nebo WDS
• traffic shaping
• QoS
• mezi WAN a LAN transparentní bridge nebo routing, bez NAT nebo s NAT
• síla signálu, jaká má odpovídat konkrétní signalizační LED
PODROBNÉ TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Processor Specs: Atheros MIPS 74KC, 560 MHz
Memory: 64 MB DDR2, 8 MB Flash
Networking Interface: (1) 10/100 Ethernet Port
Wireless Approvals: FCC, IC, CE
RoHS Compliance: Yes
Dimensions: 420 x 420 x 275 mm
Weight: 1.75 kg
Power Supply: 24V, 0.5A PoE 24V, 0.5A PoE
Max. Power Consumption: 8 W
Gain: 25 dBi
Wind Loading: 342.5 N @ 200 km/h
Wind Survivability: 200 km/h (125 mph)
LEDs (1) Power, (1) LAN, (4) WLAN
Signal Strength LEDs: Software-Adjustable to Correspond to Custom RSSI Levels
Channel Sizes 5/8/10/20/30/40 MHz
Polarization: Dual Linear
Enclosure Outdoor: UV Stabilized Plastic
Mounting Pole-Mount (Kit Included), Wall-Mount
ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact:± 24 kV
Operating Temperature: -40 to 70° C (-40 to 158° F)
Operating Humidity: 5 to 95% Non-Condensing
Shock & Vibration: ETSI300-019-1.4
Operating Frequency Summary (MHz): Worldwide 5170 - 5875
! UPOZORNĚNÍ !
Provozovatel zodpovídá za nastavení příslušného rozsahu povolených kmitočtů tak, aby zařízení nevysílalo na kmitočtech určených pro stacionární meteorologické radary - 5630MHz a 5645 MHz.
Výrobce UBIQUITI nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím.
Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení korektním uzemněním tak, aby výrobcem integrovaný 16kV zemnící člen byl efektivní.